Сьогодні на гарячу лінію оперативного чергового комунальної аварійно-рятувальної служби (КАРС) “Київська служба порятунку” надійшло повідомлення від ГУ ДСНС в місті Києві щодо заміру повітря в столичному ліцеї на проспекті Голосіївському, 120. За вказаною адресою оперативно виїхала мобільна лабораторія екологічного контролю Служби.

По прибуттю на місце події було встановлено, що один із учнів молодших класів приніс до школи і розчавив у приміщенні ліцею упаковку “Бомби Вонючки”, призначеної для так званих “розіграшів” (розірвана упаковка наповнює приміщення смородом). Внаслідок цього однокласникам вигадника стало зле. Столичні рятувальники зробили заміри повітря за 12 параметрами – шкідливих речовин в приміщенні виявлено не було.

Дітей евакуювали, приміщення провітрили.

Бунтаря разом із батьками передали представникам ГУ Національної поліції в Києві.

На місці події також працювала карета швидкої допомоги.

КАРС «Київська служба порятунку» та Департмент муніціпальної безпеки КМДА закликає батьків бути уважнішими до своїх дітей, розповідати про шкідливість подібних “розважальних”, на перших погляд, предметів. Не використовуйте шкідливі іграшки заради розваги, адже наслідки можуть бути трагічними!