Біля центрального входу в парк «Наталка» триває тематична виставка #Звитяжні, яка розповідає героїчні історії столичних рятувальників, правоохоронців, військових, волонтерів та медиків, які самовіддано роблять свою роботу, незважаючи на виклики війни. Серед них є також розповідь про рятувальника КАРС «Київська служба порятунку» – Павла Бутенка. Історію Євгена Таценка можна буде прочитати на сторінці у фейсбук Департаменту суспільних комунікацій КМДА.

Рятувальники «Київської служби порятунку» часто під звуки повітряної тривоги чи навіть ракетних ударів згруповано виїжджають на місце надзвичайної ситуації.

Павло Бутенко, один із учасників виставки #Звитяжні, розповідає, що в таких випадках у всіх єдине бажання: «аби без жертв», а також питання: «чому страждає мирне населення від ворожих рук окупантів?» Тож найскладніше в його роботі – розуміти, що від тебе може залежати чиєсь життя.

Також і для другого учасника проєкту #Звитяжні, рятувальника Євгена Таценка, найбільша складність – бачити заплакані очі людей, рідні яких залишалися під завалами багатотонних плит. Проте віра в перемогу та постійна робота над собою допомагають долати всі професійні виклики.

Більше історій Героїв сьогодення можна прочитати на стендах у парку «Наталка» або на сторінці у Facebook Департамент суспільних комунікацій КМДА. Триватиме виставка до кінця серпня.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua/…/istori_dvokh_ryatuvalnikiv…/